happy ever after

W komediach romantycznych wszystko jest proste. Ludzie zakochują się, mają perypetie ana końcu są razem. Jeśli dziewczyna ma chłopaka/męża/narzeczonego to zawsze jest beznadziejny ma straszne wady, jest dupkiem. Niestety w życiu nie ma takich łatwych wyborów.

Co jeśli twój chłopak jest idealny? Przystojny, dobrze zbudowany, troskliwy, kochający. Czasami jestem zdziwiona jak dobrze mnie zna, a ja mimo wszystko cały czas myślę o innym.

W głowie ciągle rozgrywam scenariusze co powinnam zrobić. Podjęłam decyzję już ze 20 razy, tylko cały czas inną. Boję się zaryzykować, boję się zostawić moje obecne życie, nie chcę znowu kogoś tak strasznie zawieźć. Popsuć komuś życie.

Wczoraj znowu widziałam Pana Perfekcyjnego, ale tylko w pracy. Dzisiaj znowu nie wiem co ze sobą zrobić.

Chyba się zakochałam.

Siet.

Ten wpis został opublikowany w kategorii przygód kilka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „happy ever after

 1. ~Giray pisze:

  Masz wyjątkowy talent do komplikowania sobie życia :)

 2. ~Giray pisze:

  Na mój gust facet chce Ciebie przelecieć, ale tak, aby nie zniszczyć znajomości. Doskonale wie, że masz kogoś, a mimo to przekracza za każdym razem pewną granicę. Na dodatek wykorzystuje Twoją sytuację, o której zapewne niezbyt roztropnie mu wspomniałaś. Co gorsza Ty podświadomie też dążysz do tego, wplątując się w sytuacje które mogą się skończyć w łóżku.
  Najprawdopodobniej uda mu się to osiągnąć i to w taki sposób, abyś to Ty czuła się winna. Nie zauważyłaś, jak on Ciebie osacza?

  • kasiawisia pisze:

   Cóż, być może masz racje. Pewnie chciałby ze mną uprawiać seks, na pewno nie on jeden :P. Ale na pewno nie czuje się osaczona i nigdy mu nie mówiłam, że mam jakiekolwiek wątpliwości wobec mojego chłopaka.

   • ~Giray pisze:

    Może nie mówiłaś, ale wyraźnie widać, że to wyczuł. Samo to, że pozwalasz mu na takie zachowanie wiele mówi o Twoich relacjach z chłopakiem.
    Jest mistrzem osaczania i dlatego nie czujesz się osaczana :) Zauroczyłaś się nim i będziesz miała motem niezłego moralniaka po tym wszystkim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>